سخن دوست
خانه / درباره ما

درباره ما

ژیا بتن دماوند

ژیا بتن به عنوان یکی از شرکت های پیشرو در زمینه تولید بتن آماده ، به خود می‌بالد که نیروهایی متعهد، مستعد، خلاق، نتیجه گرا و دانش گرا را در محیطی معنوی و سرشار از پویایی، نوآوری، صداقت و صمیمیت به منظور قدم نهادن در راه تغییرات بزرگ و موثر جهت پاسخ به نیازهای ساختمانی ایران عزیزمان گرد هم آورده است.

شرکت تولیدی ژیا بتن ، در سال ۱۳۸۹ در منطقه دماوند استان تهران بزرگ ، فعالیت خود را در زمینه ی تولید بتن آماده شروع نموده و در راستای توسعه بافت شهری مدرن و مقاوم ،تلاش در بجا آوردن فریضه ی آبادانی کشور عزیزمان ایران را ، با تولید محصولی استاندارد ، با کیفیت و مهندسی شده  نموده است .

هدف غایی ما ایجاد بستری است که در آن همه افراد شرکت با تعهد، توانمندی و انگیزه بالا در جایگاهی متناسب با توانمندی هایشان، در فضایی پویا و متعالی در راستای خدمت به اجتماع تلاش نمایند.

ژیا بتن همواره به اصول زیر در رابطه با همکاران خود متعهد است:

ترویج محیط کاری انگیزشی به منظور توانمندسازی همکاران؛

هماهنگی مناسب بین علایق حرفه ای همکاران و اهداف کاری آنان؛

ایجاد فرصت های برابر کاری و عادلانه بودن امکان پیشرفت برای تمام همکاران؛

ایجاد فضایی با ارتباطات مؤثر، صمیمانه و دوستانه مبتنی بر فهم متقابل بین مدیران و همکاران؛

ایجاد فضای معنوی و پویا مبتنی بر ارزش های اسلامی؛

رفتار منصفانه، صادقانه و عادلانه با همکاران مطابق با قوانین و مقررات شرکت؛

ایجاد محیطی با عملکرد برتر؛

فراهم نمودن چالش ها و فرصت های جدید یادگیری در موقعیت های شغلی؛

شرکت ژیا بتن با داشتن دپارتمان مهندسی قوی و مستعد ، با هدف ارتقا سطح دانش کارگاهی و بالا بردن راندمان کاری کارکنان و پیمانکاران و دیگر اقشار جامعه که با پدیده ی زنده ی بتن سروکار دارند ، تلاش به برگزاری دوره های آشنایی با کلیات بتن و آزمایشات آن برای پرسنل خود، همکاران و دانشجویان نموده تا رسالت خود را در این زمینه بجا آورده باشد